21.9. 2018 a dále každý sudý pátek 17-19hod

ANONYMNÍ MATKY – polootevřená psychoterapeutická skupina pro ženy po interrupci

Psychoterapeutická a podpůrná skupina a společenství žen, které podstoupily umělé ukončení těhotenství, s jehož následky se obtížně vyrovnávají. “Anonymní matky” cítí, že potřebují zpracovat pocity viny a hněvu, oplakat své ztráty, odpustit sobě i okolí, najít novou sebedůvěru a chuť znovu začít žít. Chtějí se navzájem podporovat na cestě za uzdravením sebe, svých vztahů a svého života, chtějí sdílet své zkušenosti, sílu a naději.

Vedou: psychoterapeutky Mgr.Jana Kučerová a  Mgr. et Mgr. Vlaďka Bartáková, PhD.

Pro cestující z daleka je možné přespání na místě za 250Kč (lůžko s matrací, nutný vlastní spacák).

Setkání se uskuteční, pokud účast na jednotlivém konkrétním setkání potvrdí alespoň čtyři účastnice. Ke skupině je možné přidat se i později. Před první návštěvou je třeba se přihlásit e-mailem: jana.kucerova@terapie-praha2.cz

 cena:300,- Kč/setkání

 

12.5. 2018  sobota 9-17hod

Den matek – pro (ne)matky

Symbolicky spolu prožijeme “Den matek” a budeme se věnovat tématům viny, zodpovědnosti, hněvu i smutku a hledat odpuštění, smíření a vyrovnání se. Využijeme psychoterapeutické metody práce s tělem, arteterapie, meditace a imaginace, sílu sdílení, porozumění a ženské energie. Budeme tančit, mluvit, naslouchat, zpívat, plakat, zlobit se, relaxova a meditovat, psát i malovat (mandaly), tvořit, pečovat o sebe, hledat svou jedinečnou roli ženy a matky, svou vnitřní sílu, sebedůvěru a naději.

Vedou: psychoterapeutky Mgr.Jana Kučerová a  Mgr. et Mgr. Vlaďka Bartáková, PhD.

S sebou: pohodlné oblečení, vhodné teplé ponožky (na “přezutí”), drobné občerstvení ke sdílení, případně barevné tenké fixy či gelová pera. 12 – 14 hod. bude pauza na oběd a odpočinek – k dispozici je varná konvice, nádobí, mikrovlnná trouba, v okolí dostatek fajn restaurací.

Pro cestující z daleka je možné přespání na místě za 250Kč (lůžko s matrací, nutný vlastní spacák).

Cena: 1.000,- Kč