čtvrtek 18:30 – 20hod

Večerní relaxace – otevřená skupina

„Ochutnávání“ a procvičování nejznámějších i méně známých relaxačních technik: dechová cvičení, Schultzův Autogenní trénink, Jacobsonovu progresivní relaxaci, různé relaxace s imaginacemi, jógové relaxace, meditativní a mindfulness techniky, cvičení z bioenergetiky či focussingu a mnohé další. Dozvíte se, jak fungují a jak je nejlépe využívat pro zvládání obtížných situací, efektivní odpočinek, zlepšení spánku, zmírnění úzkostí, posílení sebekontroly a koncentrace, citlivější kontakt se svým tělem i léčení různých chronických a psychosomatických obtíží.

Jednotlivá setkání na sebe navazují jen volně, můžete přijít jen jednou nebo chodit relaxovat pravidelně. Každé setkání je jedinečné, obsah přizpůsobuji aktuálním zájmům a potřebám skupiny (3-8 účastníků), obvykle zvládneme dvě různé praktické relaxace. S sebou nemusíte nic nosit: podložky na ležení, deky, polštářky a drobné občerstvení budou k dispozici

Nutné je přihlášení vždy nejpozději den předem do 18.hod e-mailem nebo SMS.

Cena: 250Kč

Během letních prázdnin otevírám relaxace pouze v tyto čtvrtky: 12.,19. a 26. července a 9., 16. a 30. srpna – pokud budou v předvečer konání (ve středu do 18hod) alespoň 3 přihlášení.